• Firanki w łuki i fale

Firanki w łuki i fale to kategoria, która zawiera w sobie najbardziej różnorodnie wykończone egzemplarze firan. Mamy tu proste panele wykończone w kształt chmurki, egzemplarze asymetryczne i uformowane w kształt idealnego łuku, a także firanki na tyle szerokie, że dół wykończono powtarzającą się falą.

Ponadto są to firanki gotowe do zawieszenia w Twoim oknie, co oznacza, że zaraz po otrzymaniu Twojego zamówienia zabieramy się za pakowanie przesyłki i już niebawem będziesz cieszyć się nową aranżacją wnętrza.

  • Filtrowanie produktów

Firanki krótkie uformowane w kształt łuków czy fal pięknie eksponują okienny parapet, udostępniając nam dodatkową przestrzeń do eksponowania rodzinnych pamiątek, zdjęć, dekoracji świątecznych czy uwielbianych przez wszystkich kwiatów. Umożliwiają nam również łatwy dostęp do klamek i stanowią samym kształtem urozmaicenie wystroju wnętrza.

Oferta firanek gotowych zawiera najbardziej popularne rozmiary firan, które są typowe dla okien stosowanych w polskim budownictwie. Podane rozmiary firan mierzone są na prosto. Można zawieszać je na zakładkę lub wszyć specjalistyczną taśmę marszczącą, która zachowa nawet po praniu wymaganą przez nas szerokość firanki, co skróci czas poświęcony na zawieszenie firany na karniszu.