• Zasłony gotowe i na metry

Jednymi z niezbędnych dodatków w przypadku okien są zasłony na fleksach, taśmie lub przelotkach, które pełnią przede wszystkim funkcję ozdobną. To świetne rozwiązanie do każdego domu, jak i typu aranżacji. Nasze tkaniny charakteryzują się bardzo wysokimi walorami wizualnymi, mogą więc stanowić idealne uzupełnienie wystroju każdego wnętrza, niezależnie od wybranej aranżacji. Do ich produkcji wykorzystano wysokogatunkowy poliester, posiadają zatem świetne walory wytrzymałościowe, a ich czyszczenie nie sprawi Ci żadnych problemów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele wzorów, kolorów, a także rodzajów materiałów – od tych klasycznych, po całkiem fantazyjne. Koniecznie przejrzyj całą ofertę i wybierz idealny dla siebie produkt!

Jakie tkaniny i zasłony znajdziesz w tej kategorii?

Sprzedajemy gotowe wyroby na fleksach, taśmie lub przelotkach, a także nieobrobione jeszcze tkaniny na zasłony oferowane na metry. Zachęcamy zwłaszcza do zapoznania się z naszymi bestsellerami – gwarantujemy, że dzięki tym dekoracyjnym materiałom Twoje wnętrza staną się dużo bardziej przytulne!

Zrealizujemy również Twój indywidualny pomysł!

Oferujemy profesjonalne usługi szycia zasłon. Sprawdź!

Zasłony stanowią eleganckie wykończenie wnęki okiennej. Spinają okno w ramę, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Pełnią funkcję dekoracyjną, a mnogość wzorów i rodzajów tkanin umożliwia trafny wybór zgodny z Twoim gustem i potrzebami. W naszym sklepie znajdziesz zasłony gotowe i tkaniny na metry, z których uszyjemy dla Ciebie zasłonę na wymiar. Są wśród nich zwiewne i wzorzyste materiały, jak również ciężkie i zaciemniające pomieszczenie. Główną funkcją zasłony jest regulacja ilość wpadającego światła do pomieszczenia. Pozwalają się odgrodzić od świata zewnętrznego. Blokują wpadające światło naturalne i to sztuczne, uliczne. Istotny jest dobór grubości materiału do efektu jaki chcemy osiągnąć. Najgrubsze są tkaniny typu BLACK OUT. Są to typowe tkaniny zaciemniające o wysokiej gramaturze. W swojej ofercie mamy również tkaniny trudnopalne, najczęściej wybierane do pokoi hotelowych. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem.