• Sposoby płatności

Dla Państwa wygody udostepniamy w sklepie różne kanały płatności:
  • za pośrednictwem Płatności Sky-Pay,
  • przelew tradycyjny,
  • płatność przy odbiorze przesyłki (dla wybranych produktów),
  • płatność przy odbiorze w salonie stacjonarnym.

Płatności Online Blue Media = Płatności Sky-Pay
Platforma zakupowa Sky-Shop, na której zbudowany jest nasz sklep internetowy, zintegrowana jest z płatnościami online Blue Media, dzieki czemu nasi klienci mogą korzystać z wygodnych i bezpiecznych płatności online Sky-Pay. Blue Media S.A. to zaufana krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, której działalność rozliczeniową i rozrachunkową nadzoruje NBP. Więcej przeczytasz tutaj: Blue Media Sky-Pay

Oferujemy wiele popularnych metod płatności:
  • płatność kartą Visa, Mastercard, Maestro,
  • BLIK,
  • szybkie przelewy.

banner_1215x200B.png


Przelew tradycyjny

W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego wpłaty na konto prosimy dokonać dopiero po naszym potwierdzeniu przyjecia zamówienia do realizacji wysłanym odrębnym mailem.

Dane do przelewu:
W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

ING Bank Śląski S.A.
48 1050 1328 1000 0097 1664 9307

DEKORATORNIA
ul. ks. Józefa Londzina 3
47-400 Racibórz

Na wpłatę czekamy przez 3 dni robocze od dnia potwierdzenia przez nas przyjecia zamówienia do realizacji. Jeśli płatność nie wpłynie na nasze konto w tym terminie, wyślemy państwu przypomnienie o płatności. W przypadku braku zapłaty przez kolejne 2 dni, zamówienie zostanie anulowane, o czym powiadomimy Państwa w osobnej wiadomości mailowej.


Płatność przy odbiorze
Umożliwiamy płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym zamówienia w salonie stacjonarnym w Raciborzu lub gotówką przy odbiorze paczki za pobraniem. Opcja nie jest dostępna w przypadku nietypowego zamówienia szycia, co każdorazowo zostanie określone indywidualnie, przed przyjęciem zamówienia do realizacji. W takim przypadku wymagana jest przedpłata zamówienia.

Zaznaczamy, że do ceny towaru doliczany jest koszt wysyłki zgodne z wybraną formą dostawy. Jedynie odbiór osobisty jest zwolniony z tej opłaty.