• Poduszka 3-komorowa puchowa Notte Amore 40x40cm

Dostępne rozmiary:
209.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność 100 szt.
Zamów telefonicznie

Poduszki Notte Amore
Notte Amore to poduszki o trzykomorowej budowie, zapewniające wygodne, sprężyste podparcie.

Tkanina poszycia
Materiałem poszycia jest batyst 100% bawełna - naturalna tkanina, delikatna i miękka w dotyku. Niezwykle funkcjonalna ze względu na swoją przewiewność i właściwości cieplne.

Wypełnienie poduszek
Zewnętrzne komory poduszki wypełnione są 90% puchem gęsim, a komora wewnętrzna - wysokiej jakości półpuchem. Zastosowano naturalny puch klasy I o najwyższym standardzie czystości (1000 mm).
 

Produkt certyfikowany
Wyroby pościelowe Notte Amore to certyfikowane produkty spełniające wymagania dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów:

  • OEKO –TEX klasa I
    Standard 100, jakim certyfikowane są wyroby Notte Amore, zapewnia gwarancję braku szkodliwych substancji dla zdrowia i życia człowieka, także w przypadku dzieci i niemowląt.

  • NOMITE – bezpieczeństwo dla alergików
    Tkaniny używane do wyrobów certyfikowanych mają gęsty splot – zabezpieczają przed przedostaniem się roztoczy w głąb wyrobu – znacznie ograniczając ich rozwój.

Pielęgnacja produktu
Kołdry Notte Amore można bezpiecznie prać w pralce temperaturze 40°C. Zaleca się stosowanie niewielkiej ilości środków piorących oraz niskich obrotów wirowania. Aby zapobiec zbijaniu się wypełnienia, można użyć dodatkowo piłek do prania. Należy zadbać, aby kołdra nie zalegała w pralce i została wysuszona w krótkim czasie. Można również zlecić czyszczenie w profesjonalnej pralni.

Dostawy okołoświąteczne
Do 14 grudnia włącznie przyjmujemy zamówienia z terminem realizacji w tym roku, zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane po 1 stycznia 2023r.

Wydłużony czas dostawy
W trosce o najwyższą jakość, producent przygotowuje wybrany rozmiar poduszki zgodnie z zamówieniem, używając świeżego wypełnienia.
Z tego względu czas dostawy wynosi około 10 dni.

Zdjęcie referencyjne nie przedstawia w 100% produktu, a jedynie jeden, wybrany rozmiar z danej linii produktów. Produkty różnią się rozmiarem oraz grubością, wynikającą z różnej ilości wypełnienia w danym rozmiarze.

Jednostką sprzedaży jest jedna sztuka produktu.

Rozmiar 40 cm x 40 cm
Typ 3-komorowa
Wypełnienie puch gęsi 90% / półpuch 10%
Waga wypełnienia 300 g
Tolerancja rozmiaru +/- 3%
  • Ostatnio oglądane produkty