Metafiranki to marka, którą tworzymy, by dotrzeć z naszymi produktami i usługami do osób takich jak Ty. Nie jest jednak zwykłym e-sklepem, stworzonym i prowadzonym przez handlowców. Sklep ten prowadzony jest przez pasjonatów z doświadczeniem i wiedzą przekazywanymi już w trzecim pokoleniu. Swoje korzenie ma w dobrze znanym, lokalnym, raciborskim sklepie z szerokim, również multipokoleniowym gronem stałych klientów.

Maluchem po duże grochy

Nasza przygoda z tekstyliami rozpoczęła się już w 1989 roku, gdzie przecieraliśmy lokalne szlaki w branży z pomocą Fiata 126p. Dziś co prawda nie zaopatrujemy już sklepu w tkaniny z dużymi grochami, które były hitem tamtych czasów i nie transportujemy już towarów kultowym "Maluchem". Jednak nasze podejście do asortymentu - dbałość o detale, wzornictwo, jakość tkanin - pozostało bez zmian. Chcemy je sami zobaczyć, dotknąć i ocenić, zanim zaoferujemy je naszym klientom.

Równie odpowiedzialnie podchodzimy do ludzi, z którymi współpracujemy jak i tych, od których kupujemy. Świadczyć o tym może fakt, iż z wieloma partnerami, jak i pracownikami, współpracujemy od początku, po dziś dzień. Cenimy sobie stałych klientów, solidnych dostawców, producentów i przede wszystkim naszych wspaniałych pracowników.

Urwisy w sklepie

Umiejętności doradzania naszym - głównie - klientkom przejmowaliśmy z pokolenia na pokolenie. Uczyliśmy się tego od najmłodszych lat, będąc w sklepie praktycznie każdego dnia. Powroty z przedszkola i szkoły prawie zawsze prowadziły przez sklep, gdzie zdarzało się psocić za ladą, a nawet zasypiać w oknie wystawowym. Jednak doświadczenia nabyte przypadkiem za dziecka, w przyszłości zaprocentowały lepszym zrozumieniem potrzeb odwiedzających nas klientów, jak i problematyki oraz charakterystyki samych towarów.

Każde pokolenie...

Parafrazując słowa artysty: Gdzie byśmy nie spojrzeli, dostrzec możemy nic innego jak ślady wcześniejszych pokoleń. A my chcielibyśmy udowodnić Tobie, że warto zajrzeć tam, gdzie ślady trzech pokoleń prowadzą w jednym kierunku.