• Kołdra całoroczna puchowa Notte Dolce 140x200cm

Dostępne rozmiary:
4900.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność 100 szt.
Zamów telefonicznie

Kołdry Notte Dolce
Kolekcja kołder Notte Dolce to połączenie naturalnego jedwabiu oraz ręcznie selekcjonowanego najlepszej jakości puchu gęsiego. Puch ten klasyfikowany jest według norm japońskich. To standard wyrobów pościelowych dla koneserów luksusu i elegancji.

Tkanina poszycia
Kołdry Notte Dolce uszyte są z tkaniny JACQARD 100% jedwab – najbardziej ekskluzywnego i wyrafinowanego włókna na świecie. Jedwab jest niekwestionowanym symbolem stylu, który od wielu lat ceniony jest również ze względu na swe właściwości zdrowotne. Sen w jedwabnej pościeli staje się spokojny i relaksujący.
Tkanina kołdry występuje w ciepłym kremowym kolorze z bogatym ormanemtem. 

Wypełnienie kołder
Kołdry Notte Dolce wypełnione są 100% naturalnym polskim puchem gęsim
klasy I o najwyższym standardzie czystości (1000 mm). Puch gęsi to komfort dla ciała – odpowiednia wentylacja wynikająca z budowy puchu pozwala utrzymać stałą temperaturę bez uczucia przegrzania. Wysokiej jakości puch ma sprężystość na poziomie FP 850 cu.in. Kołdry mają kasetonową budowę, która zapobiega przemieszczaniu się puchu, zapewniając stały komfort ciepła. Kasetonowa struktura pozwala kołdrze zachować naturalną puszystość i równomierne wypełnienie.

Produkt certyfikowany
Wyroby pościelowe Notte Dolce to certyfikowane produkty spełniające wymagania dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów:

  • OEKO –TEX klasa I
    Standard 100, jakim certyfikowane są wyroby Notte Dolce, zapewnia gwarancję braku szkodliwych substancji dla zdrowia i życia człowieka, także w przypadku dzieci i niemowląt.

  • NOMITE – bezpieczeństwo dla alergików
    Tkaniny używane do wyrobów certyfikowanych mają gęsty splot – zabezpieczają przed przedostaniem się roztoczy w głąb wyrobu – znacznie ograniczając ich rozwój.

Pielęgnacja produktu
Zaleca się czyszczenie w profesjonalnej pralni.
 

Dostawy okołoświąteczne
Do 14 grudnia włącznie przyjmujemy zamówienia z terminem realizacji w tym roku, zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane po 1 Stycznia 2023r.

Wydłużony czas dostawy
W trosce o najwyższą jakość, producent przygotowuje wybrany rozmiar kołdry zgodnie z zamówieniem, używając świeżego wypełnienia.
Z tego względu czas dostawy wynosi około 10 dni.

Zdjęcie referencyjne nie przedstawia w 100% produktu, a jedynie jeden, wybrany rozmiar z danej linii produktów. Produkty różnią się rozmiarem, ilością kasetonów oraz grubością, wynikającą z różnej ilości wypełnienia w danym rozmiarze.

Jednostką sprzedaży jest jedna sztuka produktu.

Rozmiar 140 cm x 200 cm
Kolor kremowy
Typ całoroczna
Wypełnienie puch gęsi 100%
Waga wypełnienia 420 g
Gramatura wypełnienia 150 g/m²
Tkanina jacquard 100% jedwab
Tolerancja rozmiaru +/- 3%
  • Ostatnio oglądane produkty