• Kołdra letnia puchowa Notte Amore 220x200cm

Dostępne rozmiary:
1660.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność 100 szt.
Zamów telefonicznie

Kołdry Notte Amore
Kołdry Notte Amore gwarantują komfort w postaci odpowiedniej wentylacji oraz utrzymania stałej temperatury ciała bez uczucia przegrzania.

Tkanina poszycia
Poszycie wykonano z batystu bawełnianego 100%.Kołdry mają kasetonową budowę, która pozwala zachować jej naturalną puszystość i równomierne wypełnienie, zapobiegając przemieszczaniu się puchu.

Wypełnienie kołder
Wypełnione w 90% polskim puchem gęsim.Użyto naturalnego puchu klasy I, co świadczy o najwyższym standardzie czystości (1000 mm).

Produkt certyfikowany
Wyroby pościelowe Notte Amore to certyfikowane produkty spełniające wymagania dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów:

  • OEKO –TEX klasa I
    Standard 100, jakim certyfikowane są wyroby Notte Amore, zapewnia gwarancję braku szkodliwych substancji dla zdrowia i życia człowieka, także w przypadku dzieci i niemowląt.

  • NOMITE – bezpieczeństwo dla alergików
    Tkaniny używane do wyrobów certyfikowanych mają gęsty splot – zabezpieczają przed przedostaniem się roztoczy w głąb wyrobu – znacznie ograniczając ich rozwój.

Pielęgnacja produktu
Kołdry Notte Amore można bezpiecznie prać w pralce temperaturze 40°C. Zaleca się stosowanie niewielkiej ilości środków piorących oraz niskich obrotów wirowania. Aby zapobiec zbijaniu się wypełnienia, można użyć dodatkowo piłek do prania. Należy zadbać, aby kołdra nie zalegała w pralce i została wysuszona w krótkim czasie. Można również zlecić czyszczenie w profesjonalnej pralni.

Dostawy okołoświąteczne
Do 14 grudnia włącznie przyjmujemy zamówienia z terminem realizacji w tym roku, zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane po 1 Stycznia 2023r.

Wydłużony czas dostawy
W trosce o najwyższą jakość, producent przygotowuje wybrany rozmiar kołdry zgodnie z zamówieniem, używając świeżego wypełnienia.
Z tego względu czas dostawy wynosi około 10 dni.

Zdjęcie referencyjne nie przedstawia w 100% produktu, a jedynie jeden, wybrany rozmiar z danej linii produktów. Produkty różnią się rozmiarem, ilością kasetonów oraz grubością, wynikającą z różnej ilości wypełnienia w danym rozmiarze.

Jednostką sprzedaży jest jedna sztuka produktu.

Rozmiar 220 cm x 200 cm
Typ letnia
Wypełnienie puch gęsi 90% (90% puch, 10% piórka)
Waga wypełnienia 440 g
Gramatura wypełnienia 100 g/m²
Tkanina batyst 100 % bawełna
Tolerancja rozmiaru +/- 3%
  • Ostatnio oglądane produkty