• Poduszka trzykomorowa puchowa Notte Dolce 50x70cm

Dostępne rozmiary:
960.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność 100 szt.
Zamów telefonicznie

Poduszki Notte Dolce
Kolekcja poduszek Notte Dolce, to połączenie naturalnego jedwabiu oraz ręcznie selekcjonowanego najlepszej jakości puchu gęsiego. Puch ten klasyfikowany jest według norm japońskich. To standard wyrobów pościelowych dla koneserów luksusu i elegancji.

Tkanina poszycia
Poduszki Notte Dolce uszyte są z tkaniny JACQARD 100% jedwab – najbardziej ekskluzywnego i wyrafinowanego włókna na świecie. Jedwab jest niekwestionowanym symbolem stylu, który od wielu lat ceniony jest również ze względu na swe właściwości zdrowotne. Sen w jedwabnej pościeli staje się spokojny i relaksujący.
Tkanina poduszki występuje w ciepłym kremowym kolorze z bogatym ormanemtem.

Wypełnienie poduszek
Trzykomorowe poduszki są wypełnione w zewnętrznej komorze 100% puchem gęsim klasy I o najwyższym standardzie czystości (1000 mm), a komora wewnętrzna jest wypełniona puchem oraz najwyższej jakości i sprężystości piórkami.

Produkt certyfikowany
Wyroby pościelowe Notte Dolce to certyfikowane produkty spełniające wymagania dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów:

  • OEKO –TEX klasa I
    Standard 100, jakim certyfikowane są wyroby Notte Dolce, zapewnia gwarancję braku szkodliwych substancji dla zdrowia i życia człowieka, także w przypadku dzieci i niemowląt.

  • NOMITE – bezpieczeństwo dla alergików
    Tkaniny używane do wyrobów certyfikowanych mają gęsty splot – zabezpieczają przed przedostaniem się roztoczy w głąb wyrobu – znacznie ograniczając ich rozwój.

Pielęgnacja produktu
Zaleca się czyszczenie w profesjonalnej pralni.

Dostawy okołoświąteczne
Do 14 grudnia włącznie przyjmujemy zamówienia z terminem realizacji w tym roku, zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane po 1 stycznia 2023r.

Wydłużony czas dostawy
W trosce o najwyższą jakość, producent przygotowuje wybrany rozmiar poduszki zgodnie z zamówieniem, używając świeżego wypełnienia.
Z tego względu czas dostawy wynosi około 10 dni.

Zdjęcie referencyjne nie przedstawia w 100% produktu, a jedynie jeden, wybrany rozmiar z danej linii produktów. Produkty różnią się rozmiarem oraz grubością, wynikającą z różnej ilości wypełnienia w danym rozmiarze.

Jednostką sprzedaży jest jedna sztuka produktu.

Rozmiar 50 cm x 70 cm
Kolor kremowy
Typ 3-komorowa
Waga wypełnienia 470 g
Gramatura wypełnienia 185 g/m²
Tkanina jacquard 100% jedwab
Tolerancja rozmiaru +/- 3%
  • Ostatnio oglądane produkty