• Poduszka trzykomorowa puchowa Notte Luna 40x40cm

Dostępne rozmiary:
299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DHL 0
Dostępność 100 szt.
Zamów telefonicznie

Poduszki Notte Luna
To ekskluzywna kolekcja wyrobów pościelowych dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz stylowe wykończenie. Przynoszą komfortowy wypoczynek dzięki swojej trzykomorowej budowie, zapewniającej wygodne, sprężyste podparcie.

Tkanina poszycia
Materiałem otulającym naturalny jest elegancka satyna 100% bawełna.

Wypełnienie poduszek
Trzykomorowe poduszki są wypełnione w zewnętrznej komorze 100% puchem gęsim, a w wewnętrznej - wysokiej jakości półpuchem. Zastosowano 100% naturalny puch gęsi klasy I o najwyższym standardzie czystości (1000 mm).

Produkt certyfikowany
Spełniają wymagania dwóch najważniejszych na świecie certyfikatów:

  • OEKO –TEX klasa I
    Standard 100, jakim certyfikowane są wyroby Notte Luna, zapewnia gwarancję braku szkodliwych substancji dla zdrowia i życia człowieka, także w przypadku dzieci i niemowląt.

  • NOMITE – bezpieczeństwo dla alergików
    Tkaniny używane do wyrobów certyfikowanych mają gęsty splot – zabezpieczają przed przedostaniem się roztoczy w głąb wyrobu – znacznie ograniczając ich rozwój.

Pielęgnacja produktu
Poduszki Notte Luna można bezpiecznie prać w pralce temperaturze 40°C. Zaleca się stosowanie niewielkiej ilości środków piorących oraz niskich obrotów wirowania. Aby zapobiec zbijaniu się wypełnienia, można użyć dodatkowo piłek do prania. Należy zadbać, aby poduszka nie zalegała w pralce i została wysuszona w krótkim czasie. Można również zlecić czyszczenie w profesjonalnej pralni.

Dostawy okołoświąteczne
Do 14 grudnia włącznie przyjmujemy zamówienia z terminem realizacji w tym roku, zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane po 1 stycznia 2023r.

Wydłużony czas dostawy
W trosce o najwyższą jakość, producent przygotowuje wybrany rozmiar poduszki zgodnie z zamówieniem, używając świeżego wypełnienia.
Z tego względu czas dostawy wynosi około 10 dni.

Zdjęcie referencyjne nie przedstawia w 100% produktu, a jedynie jeden, wybrany rozmiar z danej linii produktów. Produkty różnią się rozmiarem oraz grubością, wynikającą z różnej ilości wypełnienia w danym rozmiarze.

Jednostką sprzedaży jest jedna sztuka produktu.

Rozmiar 40 cm x 40 cm
Typ 3-komorowa
Waga wypełnienia 250 g
Tkanina satyna 100% bawełna
Temperatura prania 40°C
Tolerancja rozmiaru +/- 3%
  • Ostatnio oglądane produkty