Świat cały czas się rozwija, a my chcemy kupować wygodniej, oszczędzać więcej czasu. Jednocześnie chcielibyśmy, aby sklepy internetowe miały swoją osobowość i tradycje tak, jak te lokalne.
Chcielibyśmy móc zaufać, że osoba za ladą, którą dobrze znamy, równie dobrze nam doradzi i postara się, abyśmy ze zrobionych zakupów byli zadowoleni.

Pewnie i wygodnie?

Co prawda, nie jest łatwo połączyć świat zakupów lokalnych ze światem zakupów online, lecz o wiele łatwiej dążyć do tego ludziom z wielopokoleniowym doświadczeniem za wspomnianą ladą, specjalizującym się w danej dziedzinie i dbających o swoich klientów od wielu lat.

Można by rzecz, że o tkaninach dekoracyjnych wiemy wszystko, choć nie była by to do końca prawda. Elementy dekoracyjne wnętrz ciągle przechodzą wiele rewolucji, tak pod względem technologicznym, jak i trendów, a my nie ustajemy w wysiłkach, by móc zaoferować Ci wszystkie te, które są tego warte. Konfrontujemy zatem eksperymenty i nowinki pojawiające się na rynku z fachową, obszerną wiedzą przekazywaną z ojca na syna.

Czas na Metafiranki

Doszliśmy do wniosku, że to już najwyższy czas, aby połączyć tradycję z nowoczesnością, nie tylko w asortymencie, ale i sposobie kontaktu z klientami, szukającymi wygody i oszczędności czasu. Pragniemy zaoferować Ci wszystko to, co dobre, wynikające z połączenia tradycji sklepu lokalnego, doświadczenia naszego zespołu i nowoczesnych, wygodnych form zakupów.

Podjęliśmy zatem decyzję o stworzeniu Metafiranek. Mostu łączącego nasz solidny, wielopokoleniowy sklep lokalny z klientami z całego kraju. Z Tobą. Chcielibyśmy zostać Twoim zaufanym sklepem internetowym "po sąsiedzku", gdziekolwiek mieszkasz.

Zapraszamy na zakupy.